WEBNATI
N.LT


3 patarimai, kaip padidinti fanų skaičių FaceBook'e?

straipsnį parašė Renata K. 2017-08-01

Taigi, kaip padidinti fanų skaičių FaceBook'e, kaip pagerinti komunikaciją ir aišku, kaip padidinti pardavimus? Yra 3 pagrindiniai momentai, kuriuos svarbu žinoti vykdant komunikaciją FaceBook'e.

Pirmas ir pats svarbiausias yra turinys: ką jūs norite pasakyti savo tikslinei auditorijai. Jūs turite žinoti, kas sudaro jūsų tikslinę auditoriją ir jai turite duoti naudą. Niekam neįdomu apie jūsų produkciją, nuolaidas, jūsų įmonę, žmonėms yra įdomu tai, ką jie gali gauti. Tas gavimas, na, tai nereiškia, kad jūs turite fiziškai kažką duoti, jūs galite jiems duoti gerą informaciją. Jūs galite dalintis su jais jiems naudinga informacija, todėl jiems bus motyvacija sekti jus, tapti jūsų fanais, ir aišku, vėliau nusipirkti iš jūsų prekę. Jeigu jūsų tikslinė auditorija yra verslininkai, paprasčiausiai pagalvokite kas jiems yra svarbu. Tarkime jūs esate verslininkas, kas yra svarbu jums? Pavyzdžiui aš žinau, kad man yra svarbūs 3 pagrindiniai dalykai: kaip aš galiu padidinti pardavimus, kaip aš galiu vystyti savo verslą, kaip aš galiu augti. Toliau, man svarbu kaip aš galėčiau daugiau sutaupyti, mažinti savo kaštus, gal kitaip paskirstyti investicijas, išlaidas ir panašiai. Trečia, tai dalykai be kurių neįmanomas verslas, tarkime leidimai, algos, mokesčiai. Sakykim jeigu yra platforma kuri komunikuoja su manimi tokia informacija, tai aišku man tai patiks ir aš seksiu jų naujienas.

Antras svarbus dalykas - pastovumas. Turite nuspręsti, kaip dažnai jūs dedate naujienas. Jeigu jūs nesate pasiruošę skirti savo verslui metų, dviejų, trijų, vadinasi neapsimoka net pradėti. Klientas turi pastebėti jūsų stabilumą ir komunikaciją su fanais.

Trečias, kone svarbiausias principas yra analizė. Analizuokite tai ką dedate, analizuokite žmonių reakciją. Ar į tas naujienas, kurias jūs dedate jie reaguoja: komentuoja, dalinasi, spaudžia like. Iš tikrųjų FaceBook'as duoda daug analitinių duomenų, kuriuos galite analizuoti ir spręsti iš to, kaip reaguoja jūsų auditorija, kas jiems yra svarbu, kodėl vieni pranešimai susilaukia daugiau dėmesio ir atneša daugiau naudos nei kiti.

Tokie 3 paprasti, tačiau labai efektyvūs patarimai komunikuojant su klientais FaceBook'e. Informacijos šaltinis SpartaCall

Naujienlaiškis

Kiekvienas prenumeratorius reguliariai gaus patarimus, kaip taisyklingai investuoti savo pinigus į sėkmingą verslą ir kaip pasiekti aukštumas turint ribotą biudžetą.

UAB "IT verslo grupė"

Įmonės kodas: 304694411
Sąskaita: LT094010051004074719

Kontaktai

Tel nr. +3706 2222 625
El. paštas info@webnation.lt

Darbo valandos

I-VII 10:00 - 22:00 val.

WEBNATION - esame lyderiai elektroninių parduotuvių kūrimo, nuomos ir pardavimo srityje. Galime pasidžiaugti šimtais laimingų klientų, sukurtų elektroninių parduotuvių ir internetinių puslapių.