WEBNATI
N.LT


5 dažniausiai daromos mūsų klientų klaidos.

straipsnį parašė Antanas Z. 2017-07-30

Kiekvienas klientas dažniausiai jau turi viziją, kaip turi atrodyti jo internetinė svetainė ir kiekvienas tikisi, jog ji bus 100% atitinkanti kliento norus, tačiau ne visada ši gražiai atrodanti vizija virsta realybe. Žinoma, viskas labai priklauso nuo to, kokį svetainės kūrimo projektą jūs pasirinksite. Taigi kokios 5 dažniausiai daromos klaidos kuriant internetinį puslapį?

Pirmoji klaida, kurią daro klientai yra ta, jog jie mano, kad žino geriau nei profesionalai. Pas mus ateina klientas, kuris iš karto turi nusimatęs dizainą, kaip jis turi atrodyti, koks turi būti funkcionalumas (dažnai tai labai būna panašu į konkurentų puslapius), taigi, užuot pasiklausius profesionalų nuomonę klientas nori, jog būtų daroma pagal jį, ko pasekoje jūs ne visada gausite tokį gerą rezultatą, kokį jums galėtų padaryti profesionali komanda. Mes nesiūlome pasikliauti mūsų nuomone, mes tik iš dalies pertvarkome jūsų viziją.

Užsakovas renkasi svetainę pagal kainą. Dažnas klientas neturi išsamaus projekto aprašymo ar net vizijos, todėl objektyviai įvertinti kainą yra labai problematiška, o gavus užklausą „kiek kainuotų svetainė?“, dažnu atveju išsiuntę klientui atsakymą su prašymu pateikti išsamų aprašymą nesulaukiame nieko, o tuo tarpu klientui svetainę jau daro nepatyręs „studenčiokas“ už rinkoje ganėtinai mažą kainą. Koks galutinis rezultatas? Galime tik paspėlioti...

Dažnai klientai galvoja, jog vienas žmogus galės padaryti absoliučiai visus darbus: ir logotipą, ir šabloną, ir programos darbus, ko pasekoje klientas dažniausiai gauna arba nepabaigtą darbą, arba padarytą nekokybiškai, kas jam ilguoju laikotarpiu neatneša jokios naudos. Taigi, pasirinkdami paslaugos tiekėją pagalvokite, į ką jūs norite investuoti: ar į greitą ir pigų rezultatą, ar norite kokybiško, „garantiją turinčio“ rezultato?

Svetainės sukūrimas - vienkartinis ir netęstinas darbas. Labai dažnai klientai galvoja, jog susikūrus svetainę jiems nieko daryti nereikės, klientai tiesiog ateis patys... Iš tikrųjų tai yra ne tiesa. Norint pasiekti geresnių rezultatų jūs turite būtinai žinoti iš kur jūs gausite lankytojų ir atėjusius lankytojus paversite klientais. Taip pat, būtina svetainę analizuoti, ją atnaujinti bei talpinti kokybišką turinį.

Klientai per nelyk skuba turėti svetainę, nors jie patys neatlieka namų darbų. Klientai nori, jog svetainė būtų atlikta kuo greičiau, tačiau ją padarius klientas net nesugeba susikelti informacijos nes tiesiog jos neturi, todėl prieš užsisakydami svetainę būtinai pagalvokite iš kur gausite turinį arba jeigu jo neturite, pradėkite jį ruošti kuo ankščiau, jog baigus svetainę programuotojams, jūs jau būtumėte pasirengę į svetainę talpinti turinį, taip pagreitinsite jos paleidimo datą...

www.webnation.lt pasirūpins, jog jums nieko netrūktų! Visoms parduotuvėms suteikiame ilgalaikę garantiją, konsultaciją reklamuojantis ir pagalbą administruojant savo internetinę svetainę!

Informacijos šalinis Svetainė verslui

Naujienlaiškis

Kiekvienas prenumeratorius reguliariai gaus patarimus, kaip taisyklingai investuoti savo pinigus į sėkmingą verslą ir kaip pasiekti aukštumas turint ribotą biudžetą.

UAB "IT verslo grupė"

Įmonės kodas: 304694411
Sąskaita: LT094010051004074719

Kontaktai

Tel nr. +3706 2222 625
El. paštas info@webnation.lt

Darbo valandos

I-VII 10:00 - 22:00 val.

WEBNATION - esame lyderiai elektroninių parduotuvių kūrimo, nuomos ir pardavimo srityje. Galime pasidžiaugti šimtais laimingų klientų, sukurtų elektroninių parduotuvių ir internetinių puslapių.