WEBNATI
N.LT


Patarimai kuriant el. parduotuvę

straipsnį parašė Rimgaudas O. 2017-07-30

Besidomintiems internetinio verslo subtilybėmis ar norintiems pradėti šį populiarėjantį verslą šalyje, pateikiame keletą patarimų nuo ko reikėtų pradėti ir į ką atkreipti dėmesį, na o tie, kurie liaudiškai sakant žino kaip sukti verslą, turėtų suklusti dar labiau. Vienas labai svarbus dalykas yra aiškiai nusistatyti tikslą ir sugalvoti, kuo prekiausi. Toliau reikia žinoti, kas bus tavo pirkėjai, tavo tikslinė vartotojų grupė ir kiek jų yra. Kiti žingsniai kuriuos turėtumėte atidžiai pasverti yra konkurencinė aplinka ir uždarbis. Svarbiausias dalykas yra paskaičiuoti, kiek tu uždirbsi nuo parduoto produkto ir ar tau užteks padengti sąnaudas, tas kurias tu patirsi. Internetinės ir tradicinės parduotuvės sukūrimo principai yra panašūs. Pagrindinis skirtumas tarp internetinės parduotuvės ir paprastos, fizinės parduotuvės atidarymo yra toks, kad atidarant fizinę parduotuvę tu galvoji, kaip tau išsirinkti vietą parduotuvei kažkurioje tai miesto dalyje ir kaip įrengti ją, o internetinės prekybos atveju galvoji, kokia tavo turi būti internetinė parduotuvė, kaip ji atrodyti ir kaip turi veikti visa sistema. Internetinių parduotuvių kūrėjams patariame būti pasiruošusiais netikėtams atvejams ir rinktis gerai išbandytą ir patikimą elektroninės parduotuvės tiekėją. Taigi trumpai, kiekvienas verslas internete turėtų būti konstruojamas 4 paprastais etapais:

1) Susikurk prekę, susikurk prekės ženklą arba susikurk svetainę.
2) Surask tikslinį segmentą, tai yra surask savo potencialų pirkėją.
3) Šitą potencialų klientą paversk pirkėju - parduok jam.
4) Ragink pakartoti sandėrį.

Iš esmės, verslas internete visą laiką sukasi periodiškai šituose procesuose. Na ir čia yra padaroma labai daug klaidų, apie tai kalba daug profesionalų vakarų šalyse, kad Lietuvoje dar įmonės neišnaudoja interneto svetainių todėl, kad jų požiūris yra netinkamas. O tinkamas požiūris atsiranda tada, kuomet mes suvokiame, jog XXI a. mes prekiųnebe parduodame, tas prekes ir paslaugas perka pirkėjai, perka klientai ir interneto svetainės yra skirtos jiems.

Naujienlaiškis

Kiekvienas prenumeratorius reguliariai gaus patarimus, kaip taisyklingai investuoti savo pinigus į sėkmingą verslą ir kaip pasiekti aukštumas turint ribotą biudžetą.

UAB "IT verslo grupė"

Įmonės kodas: 304694411
Sąskaita: LT094010051004074719

Kontaktai

Tel nr. +3706 2222 625
El. paštas info@webnation.lt

Darbo valandos

I-VII 10:00 - 22:00 val.

WEBNATION - esame lyderiai elektroninių parduotuvių kūrimo, nuomos ir pardavimo srityje. Galime pasidžiaugti šimtais laimingų klientų, sukurtų elektroninių parduotuvių ir internetinių puslapių.